Forma Yaptırma Nasıl Olmalı?

0
58

Takımınız var ve yıllardır halı saha maçları, amatör maçlarına çıkıyorsunuz fakat forma tasarlama konusunu pek anlamıyorsunuz yada forma yaptırma konusunda yardım istiyorsunuz. Bu yazımızda sizlere destek olacağız.

Öncelikle renk uyumu çok önemlidir. Bir takımın ruhunu belirleyen renklerdir. Takımınızın aşkını simgeleyen renkler. Renk seçimine çok önem verin çünkü bundan sonra hep o rengi taşıyacak ve gösterdiğiniz başarılara göre herkesin zihnine yerleşecek olan renkleriniz insanlara hep sizin takımınızı ve başarılarınızı hatırlatacaktır. İsterseniz nike forma yaptırabilir, isterseniz forma üretim merkezine de giderek yapabilirsiniz. Yada internetten de sipariş verebilirsiniz.

Tabi forma yaptır denilince akla direk futbol geliyor, bunun basketbolu, voleybolu ve diğer spor türleri de var. Her spor için forma çok önemlidir sonuçta sizi formanız ve ambleminiz temsil ediyor.

Forma tasarlama işlemini internetten yapıyorsunuz diyelim. Ki internette istediğiniz modeller olmayabilir bunu başta belirtmek gerekir. Bazılar güzeldir ama herkesin hoşuna gitmez, renkler ve zevkler tartışılmaz. Herhangi bir model seçtiniz. Modeldeki her çizginin rengini internetteki her site yapmıyor. Bunu da bilmenizde fayda var.

Genel olaraka kalıp halindeki renkler var. sarı kırmızı, siyah beyaz, yeşil beyaz, sarı lacivert, bordo lacivert gibi kalıplar var ve bunun dışında renkler olmayabiliyor hatta. Bu yüzden üretim merkezlerine gitmenizi öneririm. Ayrıca şortun, formanın, çorapların, logo, numara vs. detaylı şekilde inceleyip istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

CEVAP VER