Kadrosuyla Adından Laf Ettiren Bir Düğün Komedisi: Table 19

0
111

Başrolünü romantik komedinin sevilen yüzlerinden Anna Kendrick’in üstlendiği film oldukça güldüreceğe benziyor.

Kadrosunda Craig Robinson, June Squibb, Lisa Kudrow, Stephen Merchant, Tony Revolori, Wyatt Russell ve Amanda Crew’u barındıran filmin yönetmen koltuğunda ise Kendrick’le Rocket Science filminde birlikte çalışmış olan Jeffrey Blitz yer alıyor. Senaryosunu yönetmenle birlikte Mark Duplass & Jay Duplass ikilisinin üstlendiği film bir düğün komedisi olarak dikkat çekiyor.

Film Afişi 

Kadrosuyla Adından Söz Ettiren Bir Düğün Komedisi: Table 19-p5g2p4etl2

Film Konusu

Arkadaşının düğününde baş nedime olan Eloise, sevgilisi olan damadın en yakın arkadaşı kadar terk edilince aniden gözden düşmüş bir konuğa dönüşür. Baş nedime görevinden azledilen genç kadın ayrıca sevgilisinden ayrıca de arkadaşının yakınlığından olmuştur. yine de başını düşey tutarak düğüne katılmaya karar veren genç kadının yaşayacağı tek dışlanma bu değildir. Eloise düğüne katıldığında “istenmeyenler” masasına oturtulduğunu ayrım eder. Masadaki herkes sırlarını açığa dökerken istenmediği bir düğünde arkadaşlığı keşfeden Eloise şayet romantizmi de baştan bulacaktır.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Eloise McGarry rolüyle Anna Kendrick, Walter Thimble rolüyle Stephen Merchant, Renzo rolüyle Tony Revolori ve Henry Grotsky rolüyle Andy Stahl yer alıyor.

Vizyon Tarihi

Film Amerika’da Mart başında vizyona girecek fakat demin Türkiye‘de vizyon tarihi emin yok.

Fragman

CEVAP VER