Kim Kardashian, Oğlu Saint West’in Doğum Gününde Sevimli Fotoğraflar Paylaştı

0
35

Kim Kardashian, bir yaşındaki oğlu Saint West’in de bulunduğu fotoğraflarla sosyal medyaya dönüşünü devam ettirdi.

Kardashian ailesinin Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian oğlu Saint West’in bir Dizi sevimli fotoğrafını Instagram‘da paylaştı. oyuncu ve magazin yıldızı, oğlunun ilk doğum gününden bir resim paylaştıktan daha sonra takipçilerinin kalplerini kazanmayı başardı. 36 yaşında iken ikinci çocuğa sahip olan Kardashian, Aralık ayında bir yıl dönümü kutlamasında küçük midilli atı ile herkesi şaşırtmıştı.

Şirin fotoğrafta Kim Kardashian bir otoparkta, midilliyi sakinleştirirken oğlunun yanında çömelmiş görüldü. Siyah bir kürk giymiş olan Kim Kardashian’ın, Saint ile süre geçirirken sergilediği uzun parlak saçları da uyarı çekti.

Televizyon yıldızı, oğlunun daha tatlı bir fotoğrafını daha kısa bir vakit önce paylaştı. Bu sefer fotoğrafta oğlunun evinde emeklemesini gösteriyordu. Kim Kardashian ardındaki onu izleyerek ayakta dururken, oğlu kadife kırmızı bir tulum giymiş şekildeydi. En son meydana çıkan fotoğraflar, Instagram kullanıcıları arasında bir heyecan yarattı, bazıları Kim ve rapçi kocası Kanye West’in “fakir görünmeye” çalıştıklarını bahis ediyorlardı.
aynı zamanda resim dizisi, birçok kişinin Kim’in ailesini “fakir” ülkü getirmeye çalıştığına inanmasına yol açtı.

Kim’in 90 milyonluk Instagram takipçileri bunu tartışmaya başladılar. Ailenin hoş bir anının paylaşıldığı bir fotoğrafının aşağıda, “Fakir görünmeye çalışıyor mu?” sorusu tekrarlanmaya başladı. Bir başka soru ise “Neden barınakta yaşıyor gibi görünüyor ?!” aynı zamanda, bazıları Kim’in yeni sosyal medya perspektifini savunmaya geçti. Biri “Doğrusu bu retro ailenin çekimlerini beğeniyorum.” diye yazdı. Bir öteki takipçi ise şunları ekledi: “Awww. @kimkardashian Hepinizin resimleri üzerindeki vintage vibe seviyesini seviyorum! Sen iyi bir annesin! “

Kim geçtiğimiz Ekim’de dehşet bir soygunda silahlı olarak tutulduğundan bu yana sosyal medyaya hiçbir şey göndermedikten sonra Instagram’a artık geri döndü. Hırsızlar, Paris’teki şok baskından sonra, nişan yüzüğü dahil elde etmek üzere 8,7 milyon £ değer mücevherlerle kaçtı.

Kim Kardashian’ın paylaştığı fotoğraflar:

Kim Kardashian, Oğlu Saint West'in Doğum Gününde Sevimli Fotoğraflar Paylaştı

Kim Kardashian, Oğlu Saint West'in Doğum Gününde Sevimli Fotoğraflar Paylaştı

Kaynak: ok.co.uk

CEVAP VER