Konya Özel Yurt

0
118
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-08-24 08:27:14Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Üniversiteyi kazandınız ve ailenizi gurur ederek çok güzel ve özel bir yer kazandınız fakat şehir dışında. Bu yüzden ailenizi de zor durumda bırakmadan eve çıkmak yerine yurtta kalmayı tercih ediyorsunuz.

Tabi ki her üniversitenin yurdu olduğu gibi her şehrinde özel yurtları bulunmaktadır. Misal Konya özel yurtları ve konya öğrenci yurdu gibi.

Özel yurtların bütçesi her öğrenciye ve aileye uymayabilir fakat burslu kazanma şansınız var ise kullanmanızı tavsiye ederiz. Devlet yurtlarında genel olarak devlet destek verdiği için ücretsiz kalanlar ve burslu kalanlar ya da düşük ücretle kalanlar da bulunmaktadır.

Devlet yurtlarında ki dezavantajlar ise hijyenik özel yurtlara nazaran daha azdır ve disiplinde bir o kadar orantılı bir şekilde düşük olabiliyor.

Özel yurtlarda, zaten adından da belli olduğu gibi özenli, düzenli, disiplinli ve hijyeniktir. Verdiğiniz para biraz yüksek gelebilir fakat özel yurtların her odası ayrı bir özeldir. Özel banyo ve tuvaletlerinden tek kişilik yataklara, özel dolaplardan çalışma masalarına, yemekhane yemeklerine kadar her şey özel olduğu için her şekilde rahat edeceksinizdir.

CEVAP VER