Yeni Bir Liam Neeson Aksiyon Filmi Geliyor: The Commuter

0
48
Yeni Bir Liam Neeson Aksiyon Filmi Geliyor: The Commuter
Yeni Bir Liam Neeson Aksiyon Filmi Geliyor: The Commuter

63 yaşındaki meşhur oyuncu Liam Neeson, yeni aksiyon filmi “The Commuter” ile geliyor.

Byron Willinger ve Phil de Blasi’nin senaryosunu yazdığı, StudioCanal’ın yapımcılığını üstleneceği “The Commuter“’ın başrol oyuncusu 63 yaşındaki meşhur aktör Liam Neeson olacak.

film Konusu

Evi ile işi aralarında mekik dokuyan bir meslek adamının kriminal bir komploya uğramasına odaklanıyor. Filmde meslek adamının sadece kendisinin yok etrafındaki herkesin hayatını korkutma eden bu olaydan bir şekilde nasıl sıyrılacağını izleyeceğiz. Evi ile işi arasında mekik dokuyan bir meslek adamı kriminal bir komploya uğrar. Bundan Böyle sadece kendisi değil etrafındaki cümbür cemaat için ölüm çanları çalmaya başlamıştır.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Liam Neeson filmde işinden evine gitmek üzere yola çıkan, bu seyahat sırasında da kendisini bir komplonun içerisinde istemeden de olsa eklemlenmiş bulan beyaz yakalı bir adam olan Michael Woolrich rolünü oynayacak. Clara Lago, Eva rolünü, Kingsley Ben-Adir, Special Agent Garcia rolünü ve Killian Scott, Dylan rolünü canlandırıyor. Filmde hem Vera FarmigaPatrick Wilson ve Sam Neill de yer alıyor.

Vizyon Tarihi

13 Ekim 2017

Fragman

CEVAP VER