Yeni Bir Yabancı Diziye Açmak İsteyenler İçin: Şubat Ayı İçinde Yayın Hayatına Başlayacak Diziler

0
53

Şubat ayında yeni yayın hayatına başlayacak tanıdık olmayan dizileri konularıyla birlikte ele aldık.

Şubat ayında yeni sezonuna başlayan yabancı dizilerin yanı sıra yeni yayın hayatına başlayan böylece çok Dizi olacak. Kışın bu son ayının soğuk günlerini yepyeni dizilere başlayarak geçmek gerçekten inanılmaz bir us. İçeriğimize göz atın; ve şubat ayınızın planı hazır!

Training Day – 2 Şubat

Training Day - 2 Şubat

Denzel Washington’a Oscar kazandıran Training Day, orijinal filmden 15 sene sonrasındaki olayları konu alacak. Dizi, filmden 15 sene sonrasında geçecek ve konu aynı paralellikte ilerleyecek. LAPD’nin seçilmiş bir kadrosuna atanan idealist genç polis memuru Kyle Craig (Justin Cornwell) ile deneyimli ortağı Frank Rourke’ın (Bill Paxton) yaşadığı aksiyon batmış olaylar konu edilecektir. Katrina Law ise LAPD Özel Soruşturma Bölümü Dedektifi “Rebecca Lee” olarak karşımıza çıkacaktır. Dizi; dram, polisiye, gerilim türünde olup bölümler 42 dakika sürecek.

Powerless – 2 Şubat

Powerless - 2 Şubat

DC Comics evreninde geçen birincil Komedi dizisi Powerless’da süper kahramanlarla dolu dünyada sıradan insanların çalıştığı bir sigorta şirketinde yaşananlar komik bir dille ekrana getirilecek.
Dizinin başrol oyuncuları ABD‘li aktris ve şarkıcı Vanessa Hudgens (Grease Live, High School Musical), Danny Pudi (Community), Bölge Tudyk (Suburgatory), Christina Kirk (A to Z) ve Ron Funches (Undateable) olarak ayarlanmıştır.
Dizi komedi türünde olup bölümleri 22 dakika sürecek.
 

Süperior Donuts 2 Şubat

Süperior Donuts 2 Şubat

Amerikalı oyun yazarı Tracy Letts’in benzer isimli tiyatro oyunundan uyarlanan Dizi Chicago’da bulunan bir çörek dükkanında geçiyor. Dizide dükkanın sahibiyle genç ve deneyimsiz çalışanımız aralarında kahkaha tufanı yaratacak hikâyeler aktarılacak.
Dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle: Judd Hirsc, David Koechner, Katey Sagal, Anna Baryshnikov, Maz Jobrani ve Jermaine Fowler.
Dizi sitcom türünde bir Komedi. Ilk sezonu yarımşar saatlik 13 bölümden oluşacak.

Santa Clarite Diet 3 Şubat

Santa Clarite Diet 3 Şubat

Drew Barrymore (Sheila) ve Timothy Olyphant (Joel) ‘ın başrollerini aldığı inanılmaz Komedi türünde olan Dizi Los Angeles’ın Santa Clarita bölgesinde kızlarıyla yaşayan ve emlakçılık yapan çiftten Sheila, ikisinin birden hayatını yerinden oynatan dramatik bir değişime uğrar: Sheila yiyecek bulgu ve kimliğini gizleme ihtiyacı içine giren bir zombiye dönüşür. Dizinin sezonu 13 birim sürecek.

24 Legacy 4 Şubat

24 Legacy 4 Şubat

Dizi; geçmişinden hayatı pahasına kaçan eski asker Eric Carter’ın kendini CTU’nun içinde bulmasını ve Amerika’nın yaşayabileceği en büyük terör saldırısını önlemeye çalışmasını anlatıyor.
Corey Hawkins dizide askerden kahraman olarak evine dönen ve Amerika’da ama büyük çaplı terör saldırılarını durdurmak için CTU (Terörle Mücadele Birimi) namına çalışan “Eric Carter” karakterini canlandıracaktır. Miranda Otto ise CTU eski başkanı “Rebecca Ingram” olarak sahne alacaktır. Dizi Amerika Birleşik Devletleri topraklarında yaşanan yıkıcı terörist saldırılarını önlemek için zamana karşı uğraş eden bir ekibi merkezine alacaktır.
Dizi; dram, gerilim, aksiyon türünde olup birincil sezonu 12 bölümden oluşacak ve bölümler 42 dakika sürecek.

A.P.B. – 6 Şubat

A.P.B. - 6 Şubat

Hakiki olaylardan esinlenen Dizi, Chicago Polis Departmanı’nda yaşanan bir yolsuzluğu konu ediniyor. Sevgilisinin öldürülmesinden sorumluluk sahibi tutulan teknoloji milyarderi Gideon Reeves (Justin Kirk) canice dosyasını kapatmak için milyonlarca dolar ortaya koyarak 13. bölgedeki bir karakolu satın alır ve kendine özel bir polis gücü oluşturur.
Dizinin başrol oyuncuları Justin Kirk (Weeds, Tyrant), Natalie Martinez (Under the Dome, Secrets and Lies, Kingdom), Caitlin Stasey (Reign), Taylor Handley (The O.C.), Eric Winter (The Mentalist), Ernie Hudson (OZ) ve Tamberla Perry (Boss) olarak sıralanmaktadır.

İmposters 7 Şubat

İmposters 7 Şubat

Dizi, kadınların ve erkeklerin kendisine aşık olmasını karşılayan, onları evlilikle kandıran ve paralarını aldıktan daha sonra kılık hatta cinsiyet değiştirerek ortadan kaybolan “Maddie/Ava/Alice/Saffron” (Inbar Lavi) adlı iki yüzlü bir kadını merkezine alıyor. Ancak son üç kurbanı Maddie’nin oyununu bozmaya az daha ant içmiştir. 
Birincil sezonu 10 bölümden oluşacak kara mizah türündeki dizinin bölümleri ortalama 42 dakika sürecek.

Legion 8 Şubat

Legion 8 Şubat

David çoğu öbür yeteneği olan bir mutanttır ve ağır ruhsal bozuklukları vardır. Fakat sonrasında yaşadığı garip karşılama sonucu kendini duyduğu sesler ile görülerin reel olabileceği gerçeğiyle karşı karşıya bulur.
Başrolünde “Downton Abbey” dizisinde “Matthew Crawley” karakterini canlandıran Dan Stevens rol almaktadır. Stevens’i David Charles Haller / Legion olarak izleyeceğimiz dizide hem Rachel Keller (Fargo), Jean Smart (Fargo, 24), Aubrey Plaza (Parks and Recreation), Jeremie Harris, Amber Midthunder (Longmire), Katie Aselton (The League, Casual) ve Bill Irwin rol almaktadır.
 

Big Little Lies 5 Şubat

Big Little Lies 5 Şubat

Avustralyalı yazar Liane Moriary’nin benzer adlı çok satan romanından uyarlanacak Big Little Lies’da; dışardan hayatlara sahipmiş gibi gözüken üç kadının, bir suç oluşturan olayı ile yollarının kesişmesi işlenecek. Çocukları anaokuluna giden kadınlar, veli toplantısı esnasında gerçekleşen bir cinayeti aydınlatmaya çalışacak. 
Başrolünü Oscar, Altın Küre ve Emmy ödüllü oyuncu Nicole Kidman’ın (The Hours) paylaştığı dizide ayrıca Reese Witherspoon, Alexander Skarsgård (True Blood), James Tupper (Revenge), Shailene Woodley (The Secret Life of the American Teenager), Laura Dern (Enlightened), Adam Scott, Zoë Kravitz (X-Men) ve Kathryn Newton (Gary Unmarried) rol almaktadır.
Dizi dram/Komedi türünde olup bölümleri ortalama 52 dakika sürecek.

The Good Fight 14 Şubat

The Good Fight 14 Şubat

Dizi, Christine Baranski’nin canlandırdığı “Diane Lockhart” karakterini merkezine alır. “The Good Wife” ın final bölümünden bir sene sonraki, olayların anlatılacağı dizi dram türündedir. 
Game of Thrones‘un Ygritte’i Rose Leslie dizide Diane’in vaftiz anneliğini yaptığı Maia olarak yer alırken, The Good Wife’taki o kadar çok kişilik de uzantıda yer alacak.
. Heybetli bir finansal dolandırıcılık olayı, genç avukat Maia’nın (Rose Leslie) itibarını değil eder ve akıl veren Diane Lockhart’ın (Christine Baranski) tüm birikimlerini ortadan kaldırır. Her ikisi de Lockhart & Lee’den çıkartılır ve Chicago’nun en seçkin hukuk bürolarının sahibi Lucca Quinn’e (Cush Jumbo) katılır.
Bölümlerin ortalama süresi 43 dakika olacak.

The Blacklist

The Blacklist

Tom Keen ve Susan güçlerini birleştirerek zeki ve rahat bir paralı asker konumuna gelir. Susan’ın Tom’un biyoloji ile ilgili annesi olduğu gerçeğinin ortaya çıkmasıyla tehlikeli ve tehlikeli görevlere duygusallık engel olacaktır.
Dizinin oyuncuları: Famke Janssen, Ryan Eggold, Edi Gathegi, Adrian Martinez, Terry O’Quinn.
Dizinin türü dram/polisiye/gerilim olup bölümleri ortlama 42 dakika sürecektir.

Taken 23 Şubat

Taken 23 Şubat

2008, 2012 ve 2015 yapımı, toplam üç seriden oluşan benzer adlı filmin Dizi uyarlamasıdır.
film Bryan Mills’in eşi ve kaçırılan kızı üstüne odaklanırken dizi versiyonu izleyiciyi hemen şimdi karısı ve çocukları olmayan Mills’in gençlik yıllarına götürecektir. CIA ajanı Bryan’ın evlenmeden önceki hayatı ve suçlularla mücadelesi işlenecektir.
Dizinin oyuncuları: Clive Standen, Gaius Charles, Monique Gabriela Curnen, James Landry Hebert, Michael Irby.

BONUS: When We Rise (UFAK DİZİ) – 27 Şubat 2017

BONUS: When We Rise (MİNİ DİZİ) - 27 Şubat 2017

Dram türünde olan ve 7 birim olması planlanan birçok ünlü oyuncu misafir olarak yer alacak. 
Bir dönem draması olan Dizi LGBT hakları mücadelesini konu ediniyor. 1969 yılında, New York’un Greenwich Village bölgesinde “Stonewall Inn” isimli bir bara polisin hakim yapması sonucu, tarihe “Stonewall Ayaklanmaları” olarak geçen eşcinsel hakları hareketinin ve direnişinin tarihini anlatıyor.
Dizinin bölümlerinin sıradan 42 dakika sürmesi planlanıyor.

CEVAP VER